SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

Vážení návštevníci mojej stránky, vopred ďakujem za nechaný komentár.  Vaša spokojnosť je aj moja spokojnosť.

(*) povinné polia
Kontrola: Opíšte prvé 4 písmená zo slova "moje ephoto":   Odkazy

31. 10. 2016 08:10 | Ivana Fuksová
Fotky sú naozaj krásne. Sme radi, že sme si na svadobné fotenie vybrali práve Gabiku. Veľmi sa nám páčil jej priateľský prístup, dochvíľnosť a ústretovosť. K svojej práci pristupuje maximálne profesionálne, začo jej veľmi pekne ďakujeme. Môžeme len odporučiť.
31. 01. 2020 09:01 | Ivka & Ferko
Skúsenosť a spoluprácu s Gabikou na našej svadbe hodnotíme veľmi pozitívne :) Celý priebeh našej komunikácie bol od začiatku priamy a efektívny, na čom sme sa dohodli to platilo, a samozrejme Gabika sa ukázala ako profík a veľmi príjemná žienka. Veľmi sa nám páčil jej otvorený prístup ale aj to, že na prvom stretnutí pred svadbou nám vysvetlila ako funguje, čo očakáva od nás a tiež chcela vedieť, aké sú naše predstavy. V rámci tohto rozhovoru nám poradila a usmernila nás zo svojich skúseností. Čo sa týka samotného fotografovania vo svadobný deň, veľmi oceňujem, že pracovala tak, že sme si jej prítomnosť s manželom ani neuvedomovali; počas fotenia vládla veľmi uvoľnená a dobrá nálada, proste máme len dobré spomienky :) A do tretice taktiež musíme pochváliť jej výsledok práce, fotografie zachytávajú presne tie emócie, ktoré sme aj mali; sú krásne, ostré, pekne farebne vyvážené a hlavne zachytávajú všetko to, čo sme chceli, aby nám v podobe fotiek ostalo. Naša predstava bola splnená a Gabiku môžeme len odporúčať pre ďalších záujemcov o fotografiu. Good job, Gabika ;)
28. 06. 2017 10:06 | Saša
Ďakujeme za krásne fotky, prístup na jedničku, ochota a priateľské jednanie. Fotky sú nádherné. Ďakujeme.
27. 07. 2017 09:07 | Petra & Peter
Výborne zvládnuté fotenie umeleckých fotiek v náročnom exteriéri ako je nepredvídateľné rušné centrum mesta, v rôznych jeho zákutiach a za stále sa meniaceho počasia. Gabike veľmi záleží na spokojnosti zákazníka :). Pozitívne ohlasy všetkých svadobných hostí s fotkami hovoria samé za seba. Ďakujeme a vrelo odporúčame.
21. 10. 2016 10:10 | Veronika
Gabika nááádherne su tie fotky, klobúk dole...dakujeme
19. 12. 2019 09:12 | Zdenka
Gabika, veľmi pekne ďakujeme za krásne svadobné fotky. Oceňujeme profesionálny prístup, ústretovú komunikáciu a aj ochotu poradiť a usmerniť pri fotení. Odporúčame všetkým, ktorí chcú mať nezabudnuteľné spomienky zachytené na jedinečných fotografiách :)
18. 01. 2017 07:01 | Gabika a Janko
Gabiku sme si vybrali nielen preto, že ju poznáme, ale hlavne pre jej profesionalitu. Videli sme jej prácu a tak sme si povedali "Nie je čo riešiť". Fotky sú nielen krásne, ale zachytávajú každú maličkosť. Ďakujeme,že si v náš veľký deň bola s nami :)
16. 11. 2016 01:11 | Daniela
Gabika nám fotila našu svadbu minulého roku, ale do teraz sme jej nemali šancu takto verejne poďakovať. Ďakujeme za krásne fotky, máme nádhernú pamiatku na náš deň. Veľká spokojnosť s jej prácou a prístupom. Ešte raz ďakujeme.
16. 10. 2019 08:10 | Vierka & Vladko
Srdečne ďakujeme za perfektný prístup, pracovné nasadenie, optimizmus a samozrejme aj za nádherné fotky. Sme veľmi radi, že počas našej svadby bola s nami práve Gabika, ktorá zachytila na fotografiách tie najdôležitejšie a najkrajšie momenty z celého priebehu našej svadby. Ešte raz srdečne ďakujeme.
15. 12. 2017 01:12 | František a Anežka
Ďakujeme za krásne fotky ! Gabika bola veľmi ústretová a nápaditá, poradila nám pri výbere miesta na svadobné fotenie, profesionálne s nami pracovala a teda všetko bolo dokonale skoordinované. Nielen že sa podarili fotky nás, mladomanželov, ale medzi fotkami sme si našli aj kopec jedinečných momentiek z celého dňa (dokázali by sme nimi zaplniť aj 2 albumy). Vrelo odporúčame :)
14. 01. 2018 12:01 | Monika a Matej
Jedno veľké ďakujeme. Profesionálny prístup, už hneď pri prvom stretnutí sme boli spokojní a vedeli sme, že nebudeme určite ľutovať. Fotografie sú perfektné zachytené všetky dôležité momenty, ale aj vtipné momentky :) ĎAKUJEME PEKNE.
12. 11. 2016 02:11 | Kristína
Ďakujeme veľmi pekne za nádherné fotky z nášho dňa D. Nemohli sme si vybrať lepšiu a profesionálnejšiu fotografku. Veľmi príjemný ústretový prístup. Sme naozaj nadmieru spokojní. Môžme len odporúčať ďalej.
12. 09. 2017 06:09 | Katka a Juraj
S Gabikou a jej prácou sme veľmi spokojní, fotky aj svadobný album sú prekrásne. Veľmi sa nám páčil aj jej osobný a pozitívny prístup a jej schopnosť byť na svadbe skoro neviditeľná. Ďakujeme a odporúčame všetkým.
12. 06. 2017 01:06 | Petra
Skvelý a priateľský prístup, super ľudia, nákazlivý smiech - týmto nám Gabika a jej partner vytvorili nezabudnuteľnú a uvoľnenú atmosféru v nás svadobný deň. Fotky aj svadobný videoklip sú presne podľa našich predstáv, snažili sa splniť do bodky všetky naše predstavy. Ďakujeme. PaM.
10. 12. 2017 10:12 | Zuzka a Janko
Ďakujeme Gabike za jej skvelý profesionálny a priateľský prístup a hlavne za krásne fotky. Spolupráca s Gabikou bola super, môžeme ju len a len odporúčať. ĎAKUJEME :)
08. 01. 2018 10:01 | Terézia Kovalik Slančová
So spoluprácou s Gabikou vyslovujem maximálnu spokojnosť. Profesionálny prístup, milá,ústretová, zachytila všetky dôležité momenty nášho dňa. Svoju prácu ovláda naozaj majstrovsky a perfektne nás usmerňovala. Výsledok jej práce dokonalý. Keďže nie sme práve kamerové a objektívové typy, sme s fotkami a sami so sebou spokojní :) Môžem len odporučiť. Ak by sme v budúcnosti zvažovali rodinné fotografovanie (verím, že svadobné už nebude :D),vieme, na koho sa obrátime :)
04. 01. 2018 12:01 | Marianna Urdová
S prácou Gabiky a Lukáša sme boli na našej svadbe veľmi spokojní. Už na prvom stretnutí pred svadbou nás oslovil jej ľudský a priateľský prístup aj ochota pozrieť si miesto nášho svadobného fotografovania. Na fotografie sa nevieme vynadívať. Sú také aké sme chceli, romantické ale aj vtipné momentky. Môžeme jej prácu len odporúčať. :)